SESJA NARZECZEŃSKA – KRAKÓW

Sesja narzeczeńska w Krakowie to zawsze dobry pomysł. Miasto jest dla nas nieustanną inspiracją. Znajdujemy w „betonowej” przestrzeni zdecydowanie więcej punktów zaczepienia, niż w naturze (zdjęcia w lesie też lubimy, żeby nie było!;)). Dlaczego Kraków? To chyba proste – wszędzie możemy znaleźć coś fajnego. Znajdziemy przestrzeń typową dla starego miasta, kamienice, łuki, różne architektoniczne detale. Jednak znajdziemy też nieco mniej „piękne” spoty, jak np. odrapane mury, mosty, zaułki. Jest Wisła z fajnym nadbrzeżem, jest mnóstwo klimatycznych knajpek.

Sesja narzeczeńska to super pomysł, aby przed ślubem oswoić się z obecnością aparatu. Zobaczyć, że nie jest to wcale takie straszne, jak się wydaje. 😉 Od zawsze namawiamy Was do takich spotkań przed Waszym wielkim dniem. Jeśli macie ochotę zobaczyć inne przykłady sesji narzeczeńskich w mieście, zobaczcie np. ten wpis.

KRAKOWSKIE PODGÓRZE I DESZCZ

Kiedy umawialiśmy się na sesję narzeczeńską (w grudniu!) to trochę liczyliśmy, że pogoda będzie bardziej jesienna, niż zimowa. Kilka dni przed datą naszego spotkania non stop padał śnieg. No trudno, będzie świąteczny klimat, też fajnie. Na całe szczęście ten jeden dzień okazał się być iście jesienny. Musicie wiedzieć, że uwielbiamy klimat deszczu, mgły i ogólnej… szarości. Niekoniecznie lubimy zimno, ale… coś za coś. 😉

Z Natalią i Bartkiem spotkaliśmy się na krakowskim Podgórzu. Wypiliśmy ciepłą herbatę (to było absolutnie must have przed wyjściem na tę szaloną pogodę) i ruszyliśmy na zdjęcia. Pogoda nie była zbyt „łatwa”, ale dzięki temu, że trochę zmarzliśmy, udało nam się stworzyć super nastrojowe kadry. Natalia i Bartek byli bardzo wytrzymali i dzielnie znosili nasze pomysły i dwugodzinny spacer w zimnej mżawce.

Komentarze

[…] A jeśli chcecie zobaczyć przykłady innych sesji narzeczeńskich, możecie zerknąć np. tutaj. […]

Dodaj komentarz