SESJA NAD JEZIOREM

Sesja nad jeziorem. Z Anitą i Hamishem spotkaliśmy się nad jeziorem, aby stworzyć sesję narzeczeńską w stylu filmowym. Naszą główną inspiracją był Wes Anderson. Okazało się, że cała nasza czwórka kocha twórczość tego reżysera, wiec… nie było innej opcji. Sesja musiała być inspirowana Wesem. 😉

Plan był prosty: klimat biwaku, letniego popołudnia, młodości, wolności i luzu. Z nutką absurdu, niedopowiedzenia. Mamy ogromne szczęście spotykać ludzi, którym się po prostu chce. Zaangażowanych, chcących czegoś więcej od zdjęć, ufających zaproponowanym przez nas pomysłom.

ANITA, HAMISH, WES ANDERSON I FOXY

Sesja nad jeziorem to rozległy temat. Można ugryźć ten pomysł na wiele sposobów. Nasz kierunek był filmowy, a pinterest pękał w szwach od np. kadrów z Moonrise Kingdom (polecamy zobaczyć, jeśli jeszcze nie widzieliście). Fani może zauważą też baaaardzo subtelne nawiązanie do The Royal Tenenbaums. Staramy się dużo czerpać z dorobku kina. To chyba nasze główne źródło inspiracji i sposób na chillout.

W przypadku takich projektów chyba wolimy skończyć gadanie o wszystkim i niczym, i po prostu… Zaprosić Was do obejrzenia zdjęć.

A jeśli chcecie zobaczyć przykłady innych sesji narzeczeńskich, możecie zerknąć np. tutaj.

 

Komentarze

Mega efekciarskie kadry i przyjemne dla oka, ciepłe barwy.

Dodaj komentarz