SESJA W KRAKOWIE, KLIMATYCZNY APARTAMENT

Sesja w Krakowie Natalii i Krzysztofa jest jedną z naszych ulubionych w ostatnim czasie. Wynajęliśmy bardzo inspirującą przestrzeń – apartament z Jilo Apartaments. Mieszkanie jest ogromne, jasne i szalenie ładne. Obłędna podłoga – tak, drewniany parkiet, ah! Białe ściany, ogromne okna, typowe dla starej kamienicy i całe mnóstwo ciekawych przedmiotów. Poza nowoczesnymi w formie elementami wystroju wnętrza, znaleźliśmy też tam sporo interesujących „rekwizytów”. Co na przykład? Stare radio, maszynę do pisania, gramofon, prlowskie krzesła (takie piękne!), nietypowy regał na książki i winyle. Mówiąc krótko: jest ekstra! Po wejściu do apartamentu nie mogliśmy przestać się zachwycać. Detal ma znaczenie, serio.

NATALIA & KRZYSZTOF, SESJA W DOMOWYM KLIMACIE

Natalię poznaliśmy na  pięknym ślubie Jej siostry w Villa Love. Uroda i sukienka Natalii przykuły naszą uwagę, zresztą – to absolutnie przesympatyczna osoba, od razu Ją polubiliśmy. Ma fantastyczny uśmiech i styl. Jakie było nasze zaskoczenie, kiedy napisała do nas, że chciałaby wziąć udział w sesji. Kilka dni wcześniej ogłosiliśmy na naszym facebooku, że organizujemy mini fotograficzne spotkania dla Par lub na portrety. Wiedzieliśmy, że nasza sesja w Krakowie będzie super. To po prostu musiało się udać! I mieliśmy rację – cudni Oni w pięknych wnętrzach, lepiej być nie mogło.

Krzysztofa poznaliśmy dopiero w dniu sesji – to bardzo zdolny facet! Opowiedział nam, że zainteresował się aktorstwem, a później okazało się, że także robi zdjęcia. I to jakie! Krzysztof fotografuje Nową Hutę w której mieszka razem z Natalią. Oboje są bardzo wkręceni w cały klimat tego miejsca. Zerknijcie na zdjęcia Krzysztofa, naprawdę warto, są minimalistyczne, miejskie, intrygujące.

Dlaczego sesja w Krakowie, w domowym klimacie, a nie na Starym Mieście? Nie mówimy, że zdjęcia na tle starych, pięknych kamienic są złe. Wręcz przeciwnie – bardzo lubimy tego typu sesje. Kraków ma bardzo dużo do zaoferowania – całe mnóstwo tajemniczych uliczek, zabytkowe budynki, urocze zakątki. Jednak od dawna mieliśmy ochotę zrobić zdjęcia w domowych okolicznościach.

Czy takie zdjęcia muszą być w wynajętym apartamencie? Oczywiście, że nie! Chętnie sfotografujemy Was w Waszych domach pełnych rzeczy związanych bezpośrednio z Wami. Ma to swój niepowtarzalny urok. W swoim mieszkaniu też na pewno poczujecie się pewniej i łatwiej będzie Wam pokazać nam kawałek swojego świata. Mimo wszystko uważamy, że klimatyczny apartament to dobry pomysł. Czasem wnętrza takich miejsc naprawdę inspirują, pozwalają na całkiem nowe, świeże spojrzenie i dają fajne możliwości.

A dlaczego warto zrobić sobie taką domową sesję? Widzimy same plusy. Mamy czas na to, aby spokojnie pogadać. Możemy włączyć fajną muzykę prosto z winyla, napić się kawy, nigdzie się nie spieszyć. Możecie się dowoli przytulać, nie zmarzniecie na zewnątrz nawet jeśli mamy środek zimy. Jest komfortowo i miło. Inaczej niż w plenerze. Może nawet nieco bardziej intymnie i nastrojowo? Mała przestrzeń pozwala na większe skupienie na sobie, więcej emocji, mniej widoczków i tła. Po prostu Wy i Wasze uczucia. Idealnie!

KRAKÓW, PIĘKNE KAMIENICE, FAJNI LUDZIE

Lubimy to miasto. Naprawdę. Kiedyś, jeszcze „za czasów” szkolnych wycieczek odczuwaliśmy niechęć i znudzenie Krakowem. No wiadomo, ileż można oglądać kościoły, Wawel i rynek. Na pewno to pamiętacie – po niezbyt ciekawym i kreatywnym zwiedzaniu – zbiórka na rynku o piętnastej czterdzieści pięć. I nagle, cała chmara twoich znajomych biegnie do KFC, a Ty zastanawiasz się dlaczego kolejny turysta z aparatem się o ciebie obija. Teraz patrzymy na to nieco inaczej.

Chłoniemy miasto na swój sposób i czerpiemy z niego inspirację. Poszukujemy ciekawych miejsc i wydarzeń. Kraków oferuje sporo dobrego dla lubiących sztukę i design. Doszukujemy się magii w starych murach, kochamy Kazimierz i jego historię. Wierzmy, że budynki mają dusze, te krakowskie mają je wyjątkowo złożone i piękne. Nie wiemy do końca dlaczego, ale właśnie tam dopada nas największa „wena twórcza”. Poza tym, chyba nie musimy wspominać, że w Krakowie mieszkają super ludzie! Bardzo lubimy tam wracać – dla samego miasta, ale także dla ulubionych kawiarni oraz pubów (kto nie był w kultowej Eszewerii, Alchemii lub Camelocie?!), no i dla znajomych. Jesteśmy zdania, że energią miasta są przede wszystkim ludzie.

nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00001
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00002
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00003
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00004
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00005
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00005b
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00006
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00008 copy
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00010
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00011
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00012
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00013 copy
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00015
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00016
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00017
nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00018nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00026nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00027nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00028 copynk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00029nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00032nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00033nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00034nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00035nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00036 copynk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00038nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00019nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00019b copynk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00020nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00021nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00022ank sesja w krakowie fotografia slubna krakow00023nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00024nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00025nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00040ank sesja w krakowie fotografia slubna krakow00041nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00042nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00043nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00044nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00045nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00046nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00047nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00048nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00049nk sesja w krakowie fotografia slubna krakow00050

Komentarze

[…] Natalia & Krzysztof – White Fox Photo – Bardzo fajna klimatyczna sesja. […]

No calkiem calkiem! 🙂

W O W! Świetna historia! Pięknie opowiedziana…. GRATULACJE Whitefox’y! a do tego, w końcu zobaczyłem autora prac dla nh50mm, którego zdjęcia od dawna obserwuję, cenię i bardzo lubie! 🙂 pozdrowienia!!

Piękna sesja!

Dodaj komentarz