ŚLUB PLENEROWY, LUCY & DAWID

Ślub plenerowy w Oaza Leńcze. Zachodzące, ciepłe, sierpniowe słońce. Kilkadziesiąt wpatrzonych par oczu. Chusteczki w dłoniach. Nieśmiałe łzy wzruszenia. Miłość płynąca wielką falą. Nie tylko od Lucy i Dawida, ale także od wszystkich zaproszonych gości. Poczucie bliskości, przyjaźni, rodzinnych więzi.

Ceremonia humanistyczna, gdzie nikt nikogo nie ponagla, jest czas, aby wypowiedzieć swoje przysięgi. W rytmie slow płynie godzina wypełniona magią. Są gesty, symbole, śmiech. Patrzymy na nich i wiemy. Wiemy, że już teraz są najszczęśliwsi ze sobą i życzymy Im, aby zawsze tak było.

Ślub plenerowy to świetny pomysł na ceremonię. Często wnętrza Urzędów Stanu Cywilnego są nieciekawe wizualnie. Szalone kolory ścian lub przeciwnie – mdłe i nudne wnętrza. Niedopasowane meble i co najgorsze – straszne światło.

CEREMONIA O ZACHODZIE SŁOŃCA

Ślub plenerowy zawsze dodaje uroku ceremonii. Dlatego tak ważnym jest, aby przemyśleć porę o której ma się odbyć. W środku lata, w samo południe, istnieje spora szansa, że słońce będzie bezlitośnie prażyć. Zmuszać do mrużenia oczu. Wpłynie nie najlepiej na wygląd zdjęć.

Lucy i Dawid wybrali moment idealny. Sierpniowe zachody słońca mienią się niesamowitymi odcieniami złota. Super zaskoczeniem i niespodzianką podczas tego ślubu w plenerze były… Alpaki niosące obrączki!

OAZA LEŃĆZE, ŚLUB POD KRAKOWEM

Oaza Leńcze to cudowne miejsce na ślub i wesele. Uwielbiamy klimat tej przestrzeni, powroty tam są zawsze bardzo inspirujące. Nie przesadzimy porównując nastrój Oazy do włoskiej prowincji. Piękne meble, dodatki, ogromny teren pełen zieleni, konie… Genialna przestrzeń na tańce!

A jeśli o tańcach mowa… Ceremonia humanistyczna to był cudowny przedsmak. Potem zaczęła się petarda! Najbliżsi Lucy i Dawida to prawdziwi wymiatacze! Parkiet momentami płonął, luz i lekkość były absolutnie zaraźliwe. Czy udzieliła nam się atmosfera dobrego party? Nie zaprzeczamy! Tym bardziej, że muzycznie też było świetnie.

Jednak jesteście tu przecież po to, aby zobaczyć zdjęcia. Zatem koniec już opisów, oglądajcie!

 

A jeśli macie ochotę na więcej ślubów w plenerze, zobaczcie ten wpis!

Komentarze
Dodaj komentarz