SESJA ŚLUBNA W FABRYCE PORCELANY

Sesja ślubna w Fabryce Porcelany to dobry pomysł na coś innego. Jak wiecie, lubimy kiedy jest “inaczej”. Mamy także szczęście do ludzi, którzy czują podobnie. Dorota i Marcin mają świetny gust i od początku podkreślali, że nie lubią banałów. Dowodem tego jest to, jak wyglądał dzień ich ślubu. A było obłędnie! O tym jednak opowiemy przy innej okazji, dzisiaj chcemy skupić się na tym, co wydarzyło się kilka tygodni później. W jednym z naszych ulubionych miejsc na Śląsku. To nie jest nasza pierwsza sesja w Fabryce Porcelany, całkiem często tam wracamy. Nic w tym dziwnego – to miejsce ma do zaoferowania mnóstwo możliwości, klimatycznych zakamarków, oryginalnych przestrzeni.

KLIMATYCZNA SESJA W KATOWICACH

Wiecie jak to jest, kiedy wydaje Wam się, że znacie jakieś miejsce na wylot, a ono postanawia Was zaskoczyć? Tak było tego dnia. Fabryka Porcelany wyglądała inaczej, niż wtedy, kiedy ostatni raz tam byliśmy. Nie ma co ukrywać – warunki okazały się trudniejsze i trzeba było uruchomić pokłady kreatywności. Jednak jak wiadomo – im bardziej jesteśmy postawieni pod ścianą, tym większa jest nasza produktywność. Trudne warunki okazały się kluczem tej sesji. Gdyby nie totalny niedobór światła i trochę przymusowa praca w innym pomieszczeniu, niż początkowo planowaliśmy – prawdopodobne nigdy nie uzyskalibyśmy takiego efektu. Fabryka Porcelany okazała się idealnym tłem dla klimatycznej sesji w stylu… barokowym? Trochę tak – “zabawa” długim welonem Doroty (marzyło nam się coś takiego od dawna) pozwoliła na bardzo malarskie kadry.

Cała ta sesja dała nam apetyt na więcej. Tak! Chcemy częściej pracować w “niestandardowych”, może i trudnych, warunkach. Chcemy bawić się światłem, fakturami, ruchem. To super pobudza kreatywność i pozwala zobaczyć coś więcej.

Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej naszych sesji w Fabryce Porcelany to zachęcamy do zerknięcia na wpis z miejską sesją narzeczeńską Agi i Karola lub energetyczną sesję Ewy i Maćka.

 

sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00001 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00002 3sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 1 2 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00005 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00006 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00007 3sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00009 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00008 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00010 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00011 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00012 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00013 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00014 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00015 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00016 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00017 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00018 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00019 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00020 3sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 2 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00023 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00024 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00025 3 sesja slubna w fabryce porcelany katowice fotograf 00026 3

Komentarze

[…] razem można zrobić coś nowego, innego. Miejsce inspiruje, zdecydowanie. Możesz zobaczyć całą sesję na naszej […]

[…] Wróćmy jednak do sprawców tego zamieszania, czyli Doroty i Marcina. Bez nich nie byłoby tego wyjazdu i tych zdjęć. Musicie wiedzieć, że uwielbiamy tych dwoje za ich podejście do życia i siebie nawzajem. Uwielbiamy czas spędzany w ich towarzystwie, mamy wrażenie, że rozumiemy się niemal bez słów w kwestii naszych pomysłów na zdjęcia. Jeśli chcecie zobaczyć sesję poślubną Doroty i Marcina, kliknijcie tutaj. […]

Przepiękna sesja! Gratulacje!

Cudowna gra światła !

Przepiękności!

Karo

Najlepsza para fotografów i to z ogromną pasją !♡

Dominika

Przepiękne ujęcia, jestem zakochana w tych zdjęciach <3

Kamila

Nie ma słów, które opiszą moc tych zdjęć! Ten urok, ten klimat, rewelacja! Żałuję, że biorąc ślub Was nie znałam 🙂

Moja ulubiona Wasza sesja! Same perełki <3

Piękne światło! Bardzo klimatyczna sesja!

Piękne kadry i fajna zabawa światłem <3

Świetny klimat i super kadry!

Dodaj komentarz